Konemyyjät

Täältä löydät kaikkien konemyyjiemme yhteystiedot.

Voit halutessasi tiedustella uusista laitteista keneltä tahansa. Käytetyistä laitteista tietävät luonnollisesti parhaiten sen paikkakunnan myyjät, jossa laite sijaitsee.

Rahoitus

Konemyyjämme auttavat sinua myös rahoitusasioissa. Täältä löydät eri rahoitus vaihtoehtoja sekä mm. Santanderin paikkakuntakohtaiset laskurit, joilla voit itse laskea rahoituksen valmiiksi jo ennen yhteydenottoa myyjään. 

Rahoitamme myymämme laitteet ruohonleikkureista moottorikelkkoihin, rahoitus myös ajovarusteille ja renkaille. Vaihtoehtoina mm. Aktiiviraha-, Handelsbanken-, Santander sekä Resurs Bank Husqvarna -rahoitukset.

Verkkokaupan ostokset voit maksaa kätevästi verkkopankin kautta sekä myös mobiili-tai korttimaksulla, joihin kuuluvat mm. MasterCard, Visa, Siirto, MobilePay sekä MasterPass -vaihtoehdot. Sekä myös Svea erämaksulla sekä Svea laskulla, niistä lisää täältä

Konemyynti-kyltti.jpg

Ranua
   
Juho Hanhisuanto p. 0400-576 418 juho.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi
Konsta Hanhisuanto p. 040-620 5027 konsta.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi
Rovaniemi
   
Tuomas Ylitapio  p. 044-722 1893 tuomas.ylitapio@tarvikekeskusoy.fi
Ville Pulju p. 044-512 2774 ville.pulju@tarvikekeskusoy.fi
Aleksi Junttila p. 0400-174 887 aleksi.junttila@tarvikekeskusoy.fi
Jari Pulkkinen  p. 044-347 8058 jari.pulkkinen@tarvikekeskusoy.fi
Oulu
   
Kalervo Perälä  p. 0400-784 331 kalervo.perala@tarvikekeskusoy.fi
Miro Paaso  p. 040-187 7160 miro.paaso@tarvikekeskusoy.fi
Seppo Kemppainen p. 040-545 2582 seppo.kemppainen@tarvikekeskusoy.fi
Janne Ylilehto p. 040-624 9421 janne.ylilehto@tarvikekeskusoy.fi
 
Tuotteisiin pääset klikkaamalla alla olevista linkeistä