Tarvikekeskus Oulu

Tarvikekeskus Oulu

Portinkaarre 1
90410 Oulu

Open
ma-pe 9-18, la 10-15

Phone
0207 437000

Liikkeemme löydät nelostien varrelta, joten voit siis helposti piipahtaa meillä matkasi varrella. Naapurissamme sijaitsevat Kamux ja Saka samassa pihapiirissä. Tervetuloa ostoksille!

 

Konemyynti:

Kalervo Perälä p. 0400-784 331 kalervo.perala@tarvikekeskusoy.fi

Miro Paaso  p. 040-187 7160 miro.paaso@tarvikekeskusoy.fi

Janne Ylilehto p. 040-624 9421 janne.ylilehto@tarvikekeskusoy.fi

Jouni Palukka p. 040-191 7209 jouni.palukka@tarvikekeskusoy.fi

Juha Mikkonen p. 040- 624 1961 juha.mikkonen@tarvikekeskusoy.fi

Varaosat:

Veijo Buska p. 040-187 7204 veijo.buska@tarvikekeskusoy.fi

Harri Sortti p. 040-511 7669 harri.sortti@tarvikekeskusoy.fi

Erno Malinen p. 040-750 4155 erno.malinen@tarvikekeskusoy.fi

Husqvarna tuotteet ja varaosat:

Janne Ylilehto p. 040-624 9421 janne.ylilehto@tarvikekeskusoy.fi

Ajovarusteet

Netta Pekkala p. 050-344 1014 netta.pekkala@tarvikekeskusoy.fi

Töiden vastaanotto:

p. +358207437040

Ilari Nisula p. 040-188 2583 ilari.nisula@tarvikekeskusoy.fi

Janne Lämpsä  p. 040-759 1191 janne.lampsa@tarvikekeskusoy.fi

Tuote lähetys ja vast.otto:

Ville Isoniemi p. 040-191 6355 ville.isoniemi@tarvikekeskusoy.fi

Myymäläpäällikkö:

Arttu Heikkilä p. 0400-813 652 arttu.heikkila@tarvikekeskusoy.fi

Huolto

(linkki avautuu uuteen ikkunaan)

Lisätietoa myymälästä:

Oulussa keväällä 2022 avatun myymälämme uusissa liiketiloissamme on näytteillä laaja valikoima mm. uusimpia AMT-, Finnmaster- ja Husky sekä Suvi moottoriveneitä, Yamahan, Hondan ja KTM:n moottoripyöriä, Polariksen ja Hondan mönkijöitä sekä Husqvarnan pihatuotteita. Meiltä löytyy myös ajovarusteet, varaosat ja huoltopalvelut. Liikkeessämme teitä palvelee n. 20 ammattitaitoista työntekijää.

Tietoa yrityksestä löydät myös täältä.