Ranuan Tarvikekeskus Oy

Ranuan Tarvikekeskus Oy

Teeritie 2-4
97700 Ranua

Avoinna
ma-pe 8-17, la 9-13

Puhelin
0207 437000

Konemyynti:

Juho Hanhisuanto p. 0400-576 418 juho.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi
Konsta Hanhisuanto p. 040-620 5027 konsta.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Töiden vastaanotto, varaosamyynti:

Valtteri Hanhisuanto p. 040-352 9965 valtteri.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Sähköasennus ja -urakointi, Toshiba ilmalämpöpumput asennettuna

Kari Vaarala p. 040-579 0385 kari.vaarala@tarvikekeskusoy.fi

Myymäläpäällikkö, IKH -tuotteet, varaosamyynti:

Jarmo Pasanen p. 0400-576 413 jarmo.pasanen@tarvikekeskusoy.fi

Varaosamyynti:

Lari Vaarala p. 040-641 3421 lari.vaarala@tarvikekeskusoy.fi
Petteri Karttunen p. 040-4821089 petteri.karttunen@tarvikekeskusoy.fi 
Jukka Kähkönen p. 040-646 3309 jukka.kahkonen@tarvikekeskusoy.fi

Varaosat, tuotelähetys ja vast.otto:

Juha Väänänen p. 0400-658 542 juha.vaananen@tarvikekeskusoy.fi

 

Tavarantoimitus:

  • Myymälä: Teeritie 2-4, 97700 Ranua
  • Isot rahtituotteet: Repotie 3, 97700 Ranua

 

8,35 snt/puh + 19,69 snt/min