Ranuan Tarvikekeskus Oy

Ranuan Tarvikekeskus Oy

Teeritie 2-4
97700 Ranua

Avoinna
ma-pe 8-17, la 9-13

Puhelin
0207 437000

Konemyynti:

Juho Hanhisuanto p. 0400-576418 juho.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi
Konsta Hanhisuanto p. 040-6205027 konsta.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Töiden vastaanotto, varaosamyynti:

Valtteri Hanhisuanto p. 040-3529965 valtteri.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Sähköasennus ja -urakointi, Toshiba ja Mitsubishi ilmalämpöpumput 

Kari Vaarala p. 040-5790385 kari.vaarala@tarvikekeskusoy.fi

Myymäläpäällikkö, IKH -tuotteet, varaosamyynti:

Jarmo Pasanen p. 0400-576413 jarmo.pasanen@tarvikekeskusoy.fi

Varaosamyynti:

Lari Vaarala p. 040-6413421 lari.vaarala@tarvikekeskusoy.fi
Petteri Karttunen p. 040-4821089 petteri.karttunen@tarvikekeskusoy.fi 
Jesse Impiö p. 040-5938330 jesse.impio@tarvikekeskusoy.fi
Jasper Hanhisuanto p. 040-5578890 jasper.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Varaosat, tuotelähetys ja vast.otto:

Juha Väänänen p. 0400-658542 juha.vaananen@tarvikekeskusoy.fi

Tavarantoimitus:

  • Myymälä: Teeritie 2-4, 97700 Ranua
  • Isot rahtituotteet: Repotie 3, 97700 Ranua

 

8,35 snt/puh + 19,69 snt/min