Tarvikekeskus Ranua Yhteystiedot

Teeritie 2-4, 97700 Ranua.

Avoinna ma-pe 8-17, la 9-13, p. 0207 437000

 
Konemyynti:
Juho Hanhisuanto p. 0400-576 418 juho.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi
 
Konsta Hanhiasuanto p. 040-620 5027 konsta.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi
Töiden vastaanotto, varaosamyynti: 
Valtteri Hanhisuanto p. 040-352 9965 valtteri.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi
Myymäläpäällikkö, IKH -tuotteet, varaosamyynti:
Jarmo Pasanen p. 0400-576 413 jarmo.pasanen@tarvikekeskusoy.fi
Varaosamyynti: 
Lari Vaarala p. 040-641 3421 lari.vaarala@tarvikekeskusoy.fi
 
Keijo Pernu p. 040-646 3309 keijo.pernu@tarvikekeskusoy.fi
 
Vertti Heikkilä p. 040-631 0133 vertti.heikkila@tarvikekeskusoy.fi 
Varaosat, tuotelähetys ja vast.otto:
Matti Saarijärvi p. 0400-576 416 matti.saarijarvi@tarvikekeskusoy.fi
 
Juha Väänänen p. 0400-658 542 juha.vaananen@tarvikekeskusoy.fi
Ajovarusteet:
Virpi Sääskilahti p. 040-548 5666 virpi.saaskilahti@tarvikekeskusoy.fi

 

(Puhelun hinta 8,35 snt / puh + 16,69 snt /min.)

 

Tietoa yrityksestä     •     Yhteystiedot Rovaniemi     •     Yhteystiedot Kemijärvi     •     Yhteystiedot Oulu