Tarvikekeskus Rovaniemi

Tarvikekeskus Rovaniemi

Keskusväylä 7,
96910 Saarenkylä, Rovaniemi

Avoinna
ma-pe 9-17, la 10-14

Puhelin
0207 437000

Liiketilamme sijaitsevat tänä päivänä nelostien varrella aivan Citymarketin lähimaastossa, joten sinne on helppo tulla ohikulkumatkallakin. Meille voit ajella myös moottorikelkalla tai mönkijällä, joten tervetuloa!

 

Konemyynti:

Tuomas Ylitapio p. 044-722 1893 tuomas.ylitapio@tarvikekeskusoy.fi

Ville Pulju p. 044-512 2774 ville.pulju@tarvikekeskusoy.fi

Jari Pulkkinen p. 044-347 8058  jari.pulkkinen@tarvikekeskusoy.fi

Kasper Hanhisuanto p. 0400-174 887 kasper.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Ajovarusteet:

Jari Pulkkinen p. 044-347 8058 jari.pulkkinen@tarvikekeskusoy.fi

Ari-Pekka Päiveröinen p. 040-648 3405 ari-pekka.paiveroinen@tarvikekeskusoy.fi

Jessica Koivisto p. 040-572 2842 jessica.koivisto@tarvikekeskusoy.fi

Varaosamyynti:

Ari-Pekka Päiveröinen p. 040-648 3405 ari-pekka.paiveroinen@tarvikekeskusoy.fi

Rami Heikkilä p. 0400-867 874 rami.heikkila@tarvikekeskusoy.fi

Oskari Patronen p. 040-620 4260 oskari.patronen@tarvikekeskusoy.fi

Töiden vastaanotto:

Tommi Kontio p. 040-351 3612 tommi.kontio@tarvikekeskusoy.fi

Tuote lähetys/vast.otto:

Jere Niemelä p. 044-748 0787 roi.varasto@tarvikekeskusoy.fi

Myymäläpäällikkö:

Tapio Kiiskinen  p. 050-563 2609 tapio.kiiskinen@tarvikekeskusoy.fi

Tavarantoimitus:

  • Myymälä: Keskusväylä 7, 96910 Rovaniemi

Huolto

(linkki avautuu uuteen ikkunaan)

Lisätietoa myymälästä:

Tarvikekeskus Rovaniemi avasi toimipisteensä vuonna 2004. Rovaniemellä palvelee n. 20 ammattitaitoista työntekijää kone-, varaosa-, ajovarustemyynnin sekä huollon parissa. Valikoimastamme löytyy moottorikelkkoja, moottoriveneitä, moottoripyöriä, mönkijöitä, veneitä, pihan- ja metsänhoitolaitteita, vaatteita, ajovarusteita, tarvikkeita ja varaosia. Teemme myös vaihtokonekauppaa.

Tietoa yrityksestä löydät myös täältä.

Matkapuhelimesta 11,17snt /min + mpm
Lankapuhelimesta 5,59snt / min + pvm