Käytetyt laitteet

Rahoituskampanja käytetyille sekä uusille Yamaha -moottorikelkkoille, lue lisää

 

Täältä löydät kaikki uusimmat ilmoituksemme, joista olemme ilmoittaneet myös nettimoto.com -sivustolla Ranualla | Rovaniemellä | Oulussa


Täältä pääset suoraan katsomaan RANUAN käytettyjä tuotteita: 

MOOTTORIKELKAT | MÖNKIJÄT | MOOTTORIPYÖRÄT | VENEET | KONEET | VAIHTOAUTOT


Täältä pääset suoraan katsomaan ROVANIEMEN käytettyjä tuotteita: 

MOOTTORIKELKAT | MÖNKIJÄT | MOOTTORIPYÖRÄT | VENEET | KONEET | VAIHTOAUTOT


Täältä pääset suoraan katsomaan OULUN käytettyjä tuotteita: 

MOOTTORIKELKAT | MÖNKIJÄT | MOOTTORIPYÖRÄT | VENEET| KONEET

Konemyyjät

Ranua

Juho Hanhisuanto p. 0400-576 418 juho.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Konsta Hanhisuanto p. 040-620 5027 konsta.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Rovaniemi

Tuomas Ylitapio p. 044-722 1893 tuomas.ylitapio@tarvikekeskusoy.fi

Ville Pulju p. 044-512 2774 ville.pulju@tarvikekeskusoy.fi

Aleksi Junttila p. 0400-174 887 aleksi.junttila@tarvikekeskusoy.fi

Jari Pulkkinen p. 044-347 8058 jari.pulkkinen@tarvikekeskusoy.fi

Oulu

Kalervo Perälä p. 0400-784 331 kalervo.perala@tarvikekeskusoy.fi

Miro Paaso p. 040-187 7160 miro.paaso@tarvikekeskusoy.fi

Seppo Kemppainen p. 040-545 2582 seppo.kemppainen@tarvikekeskusoy.fi

Janne Ylilehto p. 040-624 9421 janne.ylilehto@tarvikekeskusoy.fi

 

Tietoa palveluistamme