Yhteystiedot

Rovaniemi

Keskusväylä 7, 96910 Rovaniemi
Puh. 0207 437000


 

Tietoa Yrityksestä 

 

Ranua

Teeritie 2-4, 97700 Ranua
Puh. 0207 437000

 

 

Laskutus – kaikki toimipisteet

Kemijärvi

Rovaniementie 6, 98120 Kemijärvi
Puh. 0207 437000

 

 

Ota yhteyttä

Tarvikekeskus Rovaniemi Yhteystiedot

Keskusväylä 7, 96910 Saarenkylä, Rovaniemi

Avoinna ma-pe 9-17, la 10-14, p. 0207 437000

Konemyynti:

Yamaha -tuotteet:

Tuomas Ylitapio p. 044-722 1893 tuomas.ylitapio@tarvikekeskusoy.fi

Husqvarna -tuotteet:

Jari Pulkkinen p. 044-347 8058  jari.pulkkinen@tarvikekeskusoy.fi

Arctic Cat  ja Honda -tuotteet: 

Kalervo Perälä p. 0400-784 331 kalervo.perala@tarvikekeskusoy.fi

Polaris -tuotteet: 

Markku Hanhisuanto p. 040-511 5323 markku.hanhisuanto@tarvikekeskusoy.fi

Varaosat sekä konemyynti: 

Ari-Pekka Päiveröinen p. 040-648 3405 ari-pekka.paiveroinen@tarvikekeskusoy.fi

Ajovarusteet:

Jenni Hiukka  p. 044-758 9908 jenni.hiukka@tarvikekeskusoy.fi

Varaosamyynti:

Rami Heikkilä p. 0400-867 874 rami.heikkila@tarvikekeskusoy.fi

Kalle Jaakola  p. 044-724 8783 kalle.jaakola@tarvikekeskusoy.fi

Arttu Heikkilä p. 040-6204260 arttu.heikkila@tarvikekeskusoy.fi

Töiden vastaanotto:

Matti Yliruokanen p. 040-351 3612 matti.yliruokanen@tarvikekeskusoy.fi

Tuote lähetys/vast.otto:

Jyri Seppälä  p. 044-512 2773 jyri.seppala@tarvikekeskusoy.fi

 

(Puhelun hinta 8,35 snt / puhelu + 16,69 snt /min.)

Tietoa yrityksestä       •        Yhteystiedot Ranua     •       Yhteystiedot Kemijärvi

Loading map...

Loading